Алюмінієвий однотрубний штатив A2573F з відео головкою S6pro від Benro-це універсальна система, що підтримує навантаження до 13,2 фунтів. Вона має компактну конструкцію з однопрохідними ніжками і 65-міліметрове Плоске підставу, яке дозволяє переміщати головку зі штатива безпосередньо на повзунки, стріли та інше опорне обладнання.

Головка S6Pro забезпечує 5 + 0 ступенів противаги і безперервне панорамування і нахил. Є також незалежні замки для панорамування і нахилу. Діапазон нахилу становить +90 / -75°, А Діапазон панорамування-360°.

деякі частини головки виготовлені з магнію та інших частин з алюмінію. Практично вся головка, включаючи її ручки, зроблена з міцного, але легкого металу. У комплект поставки входить планка панорамування, яка може бути прикріплена до розетки-адаптера з лівого або правого боку голови, для лівшів або правшів. У комплект поставки входить пластина для камери, яка може бути відрегульована вперед/назад, щоб ви могли знайти оптимальний баланс для вашої камери. Фіксатор безпеки на пластині гарантує, що після установки пластина не вислизне, якщо ви будете занадто сильно переміщати її в будь-якому напрямку.

У комплект поставки входять два гвинти для камери-1/4″-20 і 3/8″ -16, які можна зберігати під пластиною на самій голівці, в спеціальних прорізах. Для кріплення аксесуарів з кожного боку головки є різьбовий отвір 1/4 ” -20, до якого можна прикріпити Шарнірні кронштейни.

Штатив A2573F являє собою 2-ступінчастий/3-секційний штатив з плоскою базовою центральною колоною. З встановленою головкою штатив досягає максимальної висоти 71″, коли колона повністю висувається. При втягнутій колоні штатив досягає максимальної висоти приблизно 64″. Мінімальна висота становить 17,5″, що є вигідною низькою висотою, не характерною для більшості штативів. На цій висоті ви можете налаштувати штатив на зйомку під невеликим кутом під час зйомки і в інших випадках.

кожна ніжка штатива незалежно регулюється в трьох положеннях. Можливість замикання ніжок в одному з цих трьох положень дозволить вам швидко і ефективно налаштуватися. Щоб зробити роботу ще більш ефективною, Центральна колона оснащена адаптером вирівнювання, так що ви можете регулювати положення рідкої голови без необхідності регулювання ніжок штатива.

Центральна колона також має ваговий гак для мішків з піском та інших вантажів, які ви можете повісити на неї для додаткової стійкості. Штатив A2573F оснащений гумовими і шипованими ніжками для використання практично на всіх типах рельєфу.

Характеристики

 • Кількість секцій ніг: 3
 • Макс. Робоча висота: 178.5 см
 • Робоча висота: 50 см

 • Довжина в складеному вигляді: 80.5 см
 • Максимальне навантаження: 6 кг
 • Вага: 3,2 кг

Штатив Benro A2573FS6 – купити в Києві та Україні

Купити Штатив Benro A2573FS6 в спеціалізованому магазині фото/Відео гаджетів. Офіційна гарантія від виробника. Безкоштовна доставка по Києву та Україні. Переглянути всі фото / відео гаджети: Steady.com.ua

Виробник

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Штатив Benro A2573FS6”

Ваш Email не буде показаний іншим користувачам. * - обов'язкові поля

Оплата

В нашем магазине вы можете оплатить заказ следующими способами:

 • Наличными: в офисе при самовывозе, при получении товара курьером, при получении на Новой Почте (наложенный платеж)*
 • *Наложенным платежом отправляются заказы свыше 250 грн. Заказы до 250 грн отправляем по предоплате на карту Приват Банка.
 • Оплата на карту Приват Банка через Приват24 или терминал самообслуживания
 • Оплата по безналичному расчету согласно счета фактуры

Доставка

Условия и варианты доставки в нашем магазине:

 • Бесплатная доставка от 1000 грн по Киеву и Украине.
 • Самовывоз из нашего офиса в Киеве, на ул. Казимира Малевича, 86Б, оф.311. Как проехать?
 • Курьером по Киеву – 50 грн
 • Новой Почтой в Ваш город