Mirfak Audio WE10 Pro – це радіосистема, яка включає в себе два передавачі і один приймач. Кожен передавач оснащений вбудованим всеспрямованим мікрофоном, а також підтримує роботу із зовнішніми мікрофонами. Крім цього, обидва передавачі мають слот для карт microSD, дозволяючи автоматично створювати резервні копії звуку під час запису. Харчування здійснюється від вбудованого акумулятора, розрахованого на 5 годин безперервної роботи. Що стосується приймача, то він оснащений екраном, на якому відображаються поточні настройки і різні індикатори для візуального моніторингу звуку. Крім цього є два роз’єми 3.5 мм, один з яких служить для підключення до камери, а інший для підключення навушників, використовуваних для моніторингу записуваного звуку. Приймач пропонує п’ять регульованих налаштувань посилення, настройку фільтра нижніх частот і функцію відключення звуку – все це управляється за допомогою спеціальних кнопок, розташованих на бічній стороні корпусу.

ШВИДКИЙ ПОЧАТОК ЗАПИСУ, РЕЗЕРВНЕ КОПІЮВАННЯ!

 

WE10 Pro від MIRFAK Audio – це дуже зручна і проста у використанні мікрофонна система для запису якісного звуку. Щоб почати запис – досить просто перевести повзунок на передавачі в режим ‘REC’. WE10 записує в цифровому вигляді високоякісний звук на Micro SD-карту, використовуючи знімний слот в корпусі кожного передавача. Радіосистема WE10 Pro може одночасно передавати звук на приймач і в цей же час записувати резервну копію звуку на карту пам’яті.

 

ДВА ПЕРЕДАВАЧІ ДЛЯ ПОВНОЦІННИЙ ІНТЕРВ’Ю

Mirfak Audio WE10 Pro – це радіосистема, яка включає в себе два передавачі і один приймач. Випущені дві версії – WE10 Pro оснащена двома передавачами і одним приймачем, в той час як WE10 пропонує один передавач і один приймач. І передавач і приймач оснащені підпружиненим затискачем, за допомогою якого їх можна закріпити на одязі або встановити в холодний / гарячий башмак. Гнучка система бездротових мікрофонів може обробляти різні сценарії, такі як інтерв’ю, особисті або віртуальні зустрічі, потокове мовлення і багато іншого. WE10 Pro – бездротова мікрофонна система для всіх типів аудіо виробництва. Кожен передавач оснащений вбудованим всеспрямованим мікрофоном, а також підтримує роботу із зовнішніми мікрофонами, що підключаються через роз’єм 3.5 мм.

 

OLED ДІСПЛЕЙ НА КОРПУСІ ПРИЙМАЧА

Вбудований екран на корпусі приймача дозволяє проводити моніторинг рівня аудіосигналу в реальному часі, контролювати налаштування посилення, включати фільтр зрізу низьких частот і загальний стан системи, рівень зарядка. За автономності радіосистема може пропрацювати до 8 годин, а повністю розрядиться і буде готовий до роботи через 1.5 години. Аналогічно передавачів, зарядка здійснюється через порт USB Type-C. На корпусі приймача так само розташовані роз’єми для навушників MiniJack 3,5 мм, для моніторингу якості  аудіо сигналу що надходить, лінійний вихід MiniJack 3,5 мм для підключення до камери, телефону або будь-якого пристрою і USB Type-C для зарядки. Приймач пропонує п’ять регульованих налаштувань посилення, настройку фільтра нижніх частот і функцію відключення звуку – все це управляється за допомогою спеціальних кнопок, розташованих на бічній стороні корпусу.

БЕЗПРОВІДНИЙ ЦИФРОВИЙ ЗВ’ЯЗОК НА ЧАСТОТІ 2.4 ГГц

Аналогічні бездротові радіосистеми чутливі до перешкод теле- і радіохвиль, але система Mirfak Audio WE10 Pro відрізняється тим, що може уникнути всіх цих перешкод, працюючи в діапазоні частот 2,4 ГГц. Система може автоматично змінювати частоту передачі, щоб зменшити шум і втрати на відстані прямої видимості до 70 м.

ВИСОКОЯКІСНІЙ МІКРОФОН НА КОРПУСІ ПЕРЕДАВАЧА

Вбудований всенаправленний мікрофон на корпусі передавача WE10 Pro спроектований так, щоб вловити природний тон мови, підвищує його гучність і чіткість, так само прибирає сторонні шуми і видає шикарний звук без обробки, що значною мірою знижує використання під час переговорів, коли потрібно отримати якісний звук відразу.

ВИСОКА ЕРГОНОМІЧНІСТЬ ПЕРЕДАВАЧІВ

На корпусі передавачів розташовані:

 1. 3.5 MiniJack для підключення зовнішнього мікрофона;
 2. Індикація режимів роботи і стану заряду;
 3. Кнопка включення і виключення;
 4. Порт USB Type-C для зарядки;
 5. Слот для карти пам’яті до 64 gb .;
 6. Включення резервної запису звуку;

ВСЕ НЕОБХІДНІ РОЗ’ЄМИ НА ПРИЙМАЧІ

 

На корпусі приймача є:

 1. 3.5 MiniJack для підключення до камери, смартфону і будь-якого пристрою запису;
 2. 3.5 MiniJack для підключення навушників для моніторингу звуку;
 3. Кнопка включення і виключення;
 4. Порт USB Type-C для зарядки;
 5. Кнопка перемикання фільтра низьких частот;
 6. Кнопка включення Мьюта;
 7. Кнопка перемикання частот;

ЗВУК БЕЗДОГАННОЇ ЯКОСТІ

На даний момент хороший звук важливіше ніж якісна картинка, з цього для хорошого результату і визнання аудиторії важливо використовувати хороший мікрофон в першу чергу. Для вирішення цього питання відмінно підійде радіосистема Mirfak WE10 Pro, вона дасть відмінну якість звучання і відмінну практичність, так як може використовуватися в будь-якій ситуації.

 

КОМПЛЕКТАЦІЯ MIRFAK WE10 PRO:

 

Стандартний комплект WE10 Pro, крім приймача і передавачів, включає два петличні мікрофона, сумку для зберігання, зарядний кабель, два аудіокабелем 3.5 мм і пару вітрових екранів.

 • Приймач – х1; Передавач – х2;
 • Провідна петлички – х2;
 • Ветрозащита – х2;
 • Кабель для підключення камер – х1;
 • Кабель для підключення смартфонів – х1;
 • Кабель зарядки USB Type-C (потрійний) – х1;
 • Чохол для транспортування;

Радіосистема Mirfak Audio WE10 Pro – купити в Києві і Україні

Купити бездротову радіосистему Mirfak Audio WE10 Pro в спеціалізованому магазині фото / відео гаджетів. Офіційна гарантія від виробника. Безкоштовна доставка по Києву та Україні. Переглянути всі фото / відео гаджети: Steady.com.ua

Виробник

Тип мікрофону

Спрямованість мікрофону

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Радіосистема Mirfak Audio WE10 Pro”

Ваш Email не буде показаний іншим користувачам. * - обов'язкові поля

Оплата

В нашем магазине вы можете оплатить заказ следующими способами:

 • Наличными: в офисе при самовывозе, при получении товара курьером, при получении на Новой Почте (наложенный платеж)*
 • *Наложенным платежом отправляются заказы свыше 250 грн. Заказы до 250 грн отправляем по предоплате на карту Приват Банка.
 • Оплата на карту Приват Банка через Приват24 или терминал самообслуживания
 • Оплата по безналичному расчету согласно счета фактуры

Доставка

Условия и варианты доставки в нашем магазине:

 • Бесплатная доставка от 1000 грн по Киеву и Украине.
 • Самовывоз из нашего офиса в Киеве, на ул. Казимира Малевича, 86Б, оф.311. Как проехать?
 • Курьером по Киеву – 50 грн
 • Новой Почтой в Ваш город