Збільшіть ємкість вдвічі: з 288 Вт · год до 576 Вт · год

Додатковий модуль EcoFlow RIVER Extra Battery інтегрується з електростанцією EcoFlow RIVER і дозволяє збільшити його місткість. Підключіть до електростанції EcoFlow RIVER додатковий модуль EcoFlow RIVER Extra Battery і ємність основного модуля збільшиться з 288 Вт · год до 576 Вт · год.

Окремо застосовувати модуль EcoFlow RIVER неможливо. Для використання його потрібно підключити до електростанції RIVER. Електростанція EcoFlow RIVER + додатковий акумуляторний модуль = Електростанція EcoFlow RIVER MAX. Підключивши додатковий модуль до електростанції RIVER, ви отримуєте комплект RIVER Bundle, який управляється і контролюється як єдине ціле системою управління основного модуля BMS. Це вигідне рішення по удосконаленню своє й електростанції RIVER, яка також зручна в збері і. Ємність 576 Вт · год дозволить комплекту RIVER Bundle забезпечувати енергією все найнеобхідніші пристрою протягом декількох годин, в залежності від фактичної вихідної потужності. Зарядка ВІД 0% ДО 80% ЗА ЧАС Запатентована технологія EcoFlow X -Stream дозволяє розумному інвертера забезпечувати швидку підзарядку. Від 0% до 80% пристрій буде заряджена менш ніж за годину, а до 100% – за 96 хвилин. Крім того, в мобільному додатку можна встановити режим «Quiet Charging» тихій зарядки.

Сумісний з 80% побутових приладів

Вдосконалений вбудований алгоритм X-Boost дозволяє заряджати від електростанції навіть самі енергоємні кухонні прилади та інструменти (потужністю до 1800 Вт). За допомогою X-Boost електростанція EcoFlow RIVER Max може заряджати 80% найважливіших побутових приладів і пристроїв, і поліпшить ь ваш досвід користування ними, особливо якщо їм потрібно 1200 Вт. За допомогою мобільного додатка EcoFlow можна контролювати швидкість розрядки і режими X-Boost

Додаткова батарея EcoFlow RIVER – купити в Києві і Україні

Купити додаткову батарею EcoFlow RIVER в спеціалізованому магазині фото / відео гаджетів. Офіційна гарантія від виробника. Безкоштовна доставка по Києву та Україні. Переглянути всі фото / відео гаджети: Steady.com.ua

Виробник

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Додаткова батарея EcoFlow RIVER”

Ваш Email не буде показаний іншим користувачам. * - обов'язкові поля

Оплата

В нашем магазине вы можете оплатить заказ следующими способами:

  • Наличными: в офисе при самовывозе, при получении товара курьером, при получении на Новой Почте (наложенный платеж)*
  • *Наложенным платежом отправляются заказы свыше 250 грн. Заказы до 250 грн отправляем по предоплате на карту Приват Банка.
  • Оплата на карту Приват Банка через Приват24 или терминал самообслуживания
  • Оплата по безналичному расчету согласно счета фактуры

Доставка

Условия и варианты доставки в нашем магазине:

  • Бесплатная доставка от 1000 грн по Киеву и Украине.
  • Самовывоз из нашего офиса в Киеве, на ул. Казимира Малевича, 86Б, оф.311. Как проехать?
  • Курьером по Киеву – 50 грн
  • Новой Почтой в Ваш город