Сучасний дизайн і покращена продуктивність стедікама Moza AirCross

Moza AirCross – це електричний стабілізатор на трьох осях від виробника Gudsen. Він протягом декількох років проектує і випускає електронні стабілізаційні системи для роботи з дзеркальними і беззеркальнимі камерами.

У Moza AirCross при розробці використовувалися схожі прогресивні технологічні процеси і якісні матеріали, так само як і в Moza Air. Однак цей продукт є полегшеною альтернативою. Цей регулятор зроблений з легкого льотного алюмінію, підданого обробці на прецизійних верстатах. Використання нових матеріалів та способів обробки, дало можливість зменшити масу стабілізатора аж до 896 р.

Гладкий, малогабаритний з цілісною міцною дюралевої системою, практично ніяких відлітають проводків, крім того обладнаний сильними движками з энкодерами, внаслідок чого можна домогтися високої достовірності позиціонування (0.02), плавний і стійкий у роботі.

Найбільша корисна маса становить 1,8 кг

Стедікам Moza AirCross допомагає врівноважити і стабілізувати всі без винятку бездзеркалки вагою аж до 1,8 кг. В даному спектрі всі без винятку камери подібні Sony і Panasonic, а крім того, бездзеркальні камери схожі з Canon.

Управління зосереджено на рукоятці

Кнопка більшого розміру виступає в якості джойстика. Прокручуванням можна регулювати обертання камери, а натискання змінює робочий режим. Режими є такі:

 1. Панорама – відтворює рухи з боку в бік;
 2. Панорама з нахилом – повторюються рухи по сторонах і вгору/вниз;
 3. Блокування – незалежно від Вашого руху, камера направлена в одну позицію;
 4. Режим нахилу – можна розгойдувати стедікам з боку в бік, при цьому камера буде з плавністю нахилятися на встановлений кут.

Клавіша Power:

Один нетривалий тиск: старт / стоп запису
Подвійний нетривалий тиск: Selfie
Потрійний нетривалий тиск: Повернеться в початкове положення
Тривалий тиск: вкл / викл.

Перевернуте положення

Стабілізатор крім того функціонує в перевернутої позиції, при цьому також працюють усі чотири режими, як і в звичайному положенні.

Автоматична настройка відповідних параметрів

Ґрунтуючись на новому технологічному процесі DeepRed, з чутливим сенсором і поліпшеним методом управління, гарантується проста автоматична настройка. Тепер для вас немає необхідності вручну встановлювати параметри. Вбудована функція автоналаштування з результативною концепцією аналізу дає можливість додатком MOZA App виставляти відповідні характеристики.

Сумісний зі швидкозамінними кріпленнями Manfrotto і Arca Swiss

Ще одна інноваційна ідея — концепція стрімкої заміни треножных майданчиків, що сумісна з швидкозамінними пластинами виду Manfrotto 501PL, а також зі стандартом Arca-Swiss. Концепція дає можливість користувачеві прибирати камеру зі стабілізатора і потім встановлювати її назад. Балансувати цілу конструкцію знову не потрібно.

Знімайте чудові TimeLapse

Moza AirCross як один з передових стедікамов на ринку, дозволяє створювати TimeLapse. Знімайте чудові сходи та заходи сонця, рух автомобілів по трасі, міську суєту або зорепад на нічному небі. Всю конфігурацію для такої зйомки можна налаштувати в додатку MOZA.

12-годинна тривалість самостійної роботи на одному заряді

Функціональність Moza AirCross протягом 12 годин гарантується 3-ма елементами живлення з великою ємністю 2000 маг. При живленні від зовнішнього джерела відбувається зарядка встановлених батарей. Зарядний пристрій має порт USB, таким чином можна заряджати по USB-кабелю.

Додаток Moza

Спеціальний додаток для платформ Android і iOS, за допомогою якого можна налаштувати всі опції стабілізатора, відкалібрувати сенсори і оновити софт. Телефон можна використовувати як пульт ДУ для зміни режимів стедікама.

Moza AirCross – купити в Києві та Україні

Купити Moza AirCross в спеціалізованому магазині фото/відео ґаджетів. Офіційна гарантія від виробника. Безкоштовна доставка по Києву та Україні. Проглянути всі фото/відео ґаджети: Steady.com.ua

Відгуки

Ще немає відгуків.

Лише авторизовані клієнти, які придбали цей продукт, можуть залишити відгук.

Оплата

В нашем магазине вы можете оплатить заказ следующими способами:

 • Наличными: в офисе при самовывозе, при получении товара курьером, при получении на Новой Почте (наложенный платеж)*
 • *Наложенным платежом отправляются заказы свыше 250 грн. Заказы до 250 грн отправляем по предоплате на карту Приват Банка.
 • Оплата на карту Приват Банка через Приват24 или терминал самообслуживания
 • Оплата по безналичному расчету согласно счета фактуры

Доставка

Условия и варианты доставки в нашем магазине:

 • Бесплатная доставка от 1000 грн по Киеву и Украине.
 • Самовывоз из нашего офиса в Киеве, на ул. Казимира Малевича, 86Б, оф.311. Как проехать?
 • Курьером по Киеву – 50 грн
 • Новой Почтой в Ваш город

0
  0
  Корзина
  Ваша корзина пустаВернуться к покупкам