Шановні клієнти, раді повідомити вам що не зважаючи на складну ситуацію в країні, наш магазин продовжує працювати. Поки що обмежена можливість самовивозу товарів з офісу нашого магазину (про таку можливість уточнюйте у наших менеджерів). На разі працює лише один номер телефону 0671003399, месенджер працює на номері 0671220550. Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності. Віримо в перемогу! Слава Україні! Бережіть себе!

Dismiss

DJI Mavic 3 Pro with DJI RC

DJI MAVIC 3 PRO ПРОФЕСІЙНИЙ КВАДРОКОПТЕР ІЗ ТРЬОМА МОДУЛЯМИ КАМЕНРИ.

DJI Mavic 3 Pro Fly More Combo with DJI RC –  високотехнологічний квадрокоптер, який відрізняється високою продуктивністю та функціональністю. Версія PRO оснащена системою камер з трьома об’єктивами: 24-мм ширококутний об’єктив Hasselblad: 20-мегапіксельна камера Hasselblad, середній телеоб’єктив 70 мм: 48-мегапіксельний об’єктив з діафрагмою f/2,8 та 1/1,3″, 12-Мп повноформатний телеоб’єктив з діафрагмою f/3.4.

Цей дрон в першу чергу був розроблений для зйомки художніх відео та фото матеріалів, використання різних фокусних відстаней дозволяє створити кадри з ефектом розмиття, без спотворених форм. Але в наших умовах війни – цей дрон виступає чудовим помічником у військовій справі, а саме: ведення розвідки, коригування вогню артилерії, скидання боєприпасів у тилу ворога та багато іншого. Додаткові телеоб’єктиви лише покращують якість зуму та дозволяють точніше виявляти необхідну інформацію на полі бою. Крім цього дрон має ті самі механічні та радіотехнічні характеристики, як у попередника DJI Mavic 3, який вже зняти з виробництва.

Всі можливості попередника доступні у версії Pro: передача сигналу на великі відстані O3+, до 43 хвилин польоту та всеспрямоване виявлення перешкод системою APAS 5.0, щоб зробити управління коптером Mavic 3 Pro безпечним і стабільним навіть для пілотів-початківців. Дана комплектація надає поліпшений пульт з вбудованим дисплеєм – DJI RC. Пульт має всі необхідні можливості для повноцінного керування квадрокоптером без використання смартфона. DJI Mavic 3 Pro Fly More Combo with DJI RC – це надійний та функціональний квадрокоптер, який дозволяє отримувати приголомшливі знімки та відео з повітря. Він ідеально підходить для професійної зйомки та авіарозвідки.

mavic 3 pro lifestyle 5

DJI Mavic 3 Pro може використовуватися для професійної фото- та відеозйомки. Квадрокоптер оснащений камерами високої роздільної здатності, наприклад середня телекамера 70мм може створювати фото з роздільною здатністю 8064×6048px до 48 мегапікселів. Завдяки своїй маневреності та стабільності польоту, DJI Mavic 3 Pro дозволяє створювати високоякісний контент для кіно- та телевізійної індустрії, а також для зйомки рекламних роликів та навчальних відео. Розроблений не для роботи в промислових цілях порівняно з серією Мавіків Інтерпрайз, але він також може чудово справлятися з тими ж завданнями, наприклад: для розвідки або військових завдань та завдань швидкого реагування. Дрон дуже компактний і легкий, його можна швидко розкласти і розгорнути за кілька секунд, і він здатний перебувати в небі до 43 хвилин. Ширококутний об’єктив 20 Мп ідеально підходить для масштабних знімків та швидкої зйомки, телеоб’єктив 166мм дозволяє наблизитись за допомогою 28-кратного гібридного зуму, що полегшує проведення інспекцій та пошуково-рятувальних операцій. Ці можливості доповнюються передачею сигналу O3 великі відстані, всеспрямованим обходом перешкод та інші функціями. DJI Mavic 3 Pro змінює правила гри для людей, яким потрібні особливі можливості у небі.

m3p icon 1(1)

Основна, ширококутна 4/3 CMOS камера від компанії Hasselblad;

m3p icon 2(1)

Дві камери з оптичним зумом на 3х і 7х;

m3p icon 3(1)

Підтримка профілів зйомки Apple ProRes на всіх трьох камерах;

m3p icon 4(2)

Час активного польоту до 43 хв., час у режимі зависання 37 хв;

m3p icon 5(1)

Виявлення перешкод у всіх напрямах та їх подальший обліт;

m3p icon 6(1)

Передача відео в HD якості на відстань до 15 км;

ОДИН ДРОН, ТРИ ОБ’ЄКТИВА

Mavic 3 Pro з потрійною камерою, може знімати на кількох фокусних відстанях одночасно, даючи змогу досягти ще більшого розмаїття та повністю реалізувати творчий потенціал. Ви можете перемикатися між різними фокусними відстанями одним дотиком і легко поєднувати різні стилі композиції для різноманітних сценаріїв. Перетворіть натхнення на винахідливість завдяки підвищеній ефективності трикамерної аерофотозйомки.

Перша: ширококутна камера від Hasselblad із сенсором 4/3 CMOS, діафрагма: f/2,8-f/11, ефективні пікселі: 20 МП. Друга: телекамера середньої кратності із сенсором 1/1.3″ CMOS, об’єктив 70мм 3-кратний оптичний зум із діафрагмою 1/2.8″. Третя: телекамера великої кратності із сенсором 1/2″ CMOS, об’єктив 166мм 7-кратний оптичний зум і 29-кратний цифровий, з діафрагмою 1/3.4″.

DJI Mavic 3 Pro camera ru

ТО ЩО Ж ТАКЕ ФОКУСНА ВІДСТАНЬ?

Фокусна відстань — це відстань від центру об’єктива до матриці (фокальної площини), і кожен об’єктив має різну фокусну відстань. Фокусна відстань є важливим показником, оскільки визначає охоплення сцени, що потрапляє в кадр (кут огляду). Чим менша фокусна відстань, тим ширший кут здатна захопити камера, а чим більша фокусна відстань, тим більше здаються видалені об’єкти. Як правило, об’єктиви з фокусною відстанню приблизно 35 мм називаються нормальними об’єктивами, оскільки їх кут огляду близький до людського. Об’єктиви з меншою фокусною відстанню називаються ширококутними об’єктивами, а з більшою фокусною відстанню — телеоб’єктивами. Однак для цих термінів немає суворих стандартів. Використовуйте різні об’єктиви в залежності від типу або об’єкта.

porivnyannya kamer ua

ВИСОКА АВТОНОМНІСТЬ ПОЛЬОТУ.

DJI Mavic 3 Pro Fly More Combo with DJI RC оснащений акумулятором великої ємності, оптимізованим для роботи протягом тривалого часу. Ця батарея дозволяє дрону літати до 43 хвилин без заряджання, що є поліпшенням порівняно з його попередником, DJI Mavic 2 Zoom. Цей збільшений час польоту є особливо корисним для професіоналів, яким необхідно охопити великі площі або виконати складні завдання. Батарея також інтелектуальна і може стежити за своїм станом, що допомагає запобігти перезарядженню та продовжити термін її служби. Крім того, дрон поставляється з системою управління батареями, яка в режимі реального часу надає інформацію про стан батареї, наприклад, про заряд, температуру і загальний стан. Це дозволяє контролювати роботу батареї та в разі потреби вживати відповідних заходів. Акумулятор можна заряджати за допомогою зарядного пристрою або зарядного пристрою стороннього виробника, сумісного з характеристиками дрона. Загалом оптимізована батарея DJI Mavic 3 Pro є ключовою особливістю, яка відрізняє його від інших дронів на ринку. Збільшений час польоту та інтелектуальна система керування батареями роблять його надійним та ефективним інструментом у різних галузях. З цим дроном фахівці можуть долати великі відстані, виконувати складні завдання та збирати важливі дані, не переймаючись часом автономної роботи.

Акумулятори від попередньої, стандартної версії DJI Mavic 3 сумісні та взаємозамінні з DJI Mavic 3 Pro.

batareya

 

 

 

ВИЯВЛЕННЯ ПЕРЕШКОД У ВСІХ НАПРЯМКАХ

Дрон оснащений ширококутними сенсорами з усіх боків для всеспрямованого відстеження та обходу перешкод без сліпих зон. Відрегулюйте сигнали наближення та гальмівний шлях залежно від вимог та завдань.

oblit pereshkod
pukt dji rc pro 2

 

 

 

ПЕРЕДАЧА HD ВІДЕО НА ПУЛЬТ У РЕАЛЬНОМУ ЧАСІ.

DJI O3+ – це передова технологія передачі зображення, розроблена компанією DJI спеціально для використання у професійних квадрокоптерах. Вона дозволяє передавати відео та фотографії у високій роздільній здатності на відстань до 15 км без втрати якості. Це означає, що пілот квадрокоптера може отримувати високоякісне зображення навіть на великій відстані від дрона. Крім того, DJI O3+ забезпечує стабільний зв’язок між квадрокоптером та пультом управління. Це дозволяє пілоту контролювати дрон у режимі реального часу та максимально ефективно виконувати свої завдання. Завдяки стабільному зв’язку пілот може швидко і точно реагувати на зміни в навколишньому середовищі, що робить квадрокоптер DJI Mavic 3 Pro ідеальним інструментом для виконання складних завдань військовими, поліцією та службами порятунку. Вона дозволяє передавати відео у високій якості на великі відстані без втрати якості.

 

 

APAS 5.0

Повернення Mavic 3 Pro на базу або призначену точкою повернення зробить процес польоту та управління квадрокоптером ще цікавішим, тому що на зворотному шляху перешкоди не будуть переривати процес відеозапису. Всі об’єкти навколо Mavic 3 Pro будуть розпізнаватись у всіх напрямках, а літальний апарат обходитиме їх плавно і швидко. Advanced RTH автоматично планує оптимальний маршрут додому, заощаджуючи енергію та час.

povernennya dodomu

Комплектація DJI Mavic 3 Pro Fly More Combo with DJI RC:

komplect8

Mavic 3 Pro × 1;

komplect7

Пульт DJI RC × 1;

komplect6

Акумулятор × 3;

komplect5

Пропелери з низьким рівнем шуму (пара) × 6;

komplect9

Кабель живлення (100 Вт) × 1;

komplect10

Блок живлення USB-C (100 Вт) × 1;

komplect2

Кабель USB-C × 1;

komplect11

Зарядний хаб на три акумулятори (100Вт) × 1;

komplect3

Захист камери та стабілізатора × 1;

komplect12

Набір ND фільтрів × 1;

e6a9059403ade440fd2d7584b0a3aced@origin

Сумка-трансформер × 1;

komplect1

Запасні джойстики (пара) × 1;

DJI Mavic 3 Pro Fly More Combo with DJI RC – купити в Києві та Україні

Купити квадрокоптер DJI Mavic 3 Pro Fly More Combo with DJI RC в спеціалізованому магазині фото/відео гаджетів. Офіційна гарантія від виробника. Безкоштовна доставка по Києву та Україні. Переглянути всі фото / відео гаджети: Steady.com.ua

Комплектація DJI Mavic 3 Pro Fly More Combo with DJI RC:

komplect8

Mavic 3 Pro × 1;

komplect7

Пульт DJI RC × 1;

komplect6

Акумулятор × 3;

komplect5

Пропелери з низьким рівнем шуму (пара) × 6;

komplect9

Кабель живлення (100 Вт) × 1;

komplect10

Блок живлення USB-C (100 Вт) × 1;

komplect2

Кабель USB-C × 1;

komplect11

Зарядний хаб на три акумулятори (100Вт) × 1;

komplect3

Захист камери та стабілізатора × 1;

komplect12

Набір ND фільтрів × 1;

 

e6a9059403ade440fd2d7584b0a3aced@origin

Сумка-трансформер × 1;

 

komplect1

Запасні джойстики (пара) × 1;

Коптер
Злітна вага Mavic 3 Pro: 958 г
Mavic 3 Pro Cine: 963 г
Розміри У складеному вигляді (без пропелерів): 231.1×98×95.4 мм (Д×Ш×В)
В розкладеному вигляді (без пропелерів): 347,5×290,8×107,7 мм (Д×Ш×В)
Максимальна швидкість підйому 8 м/с
Максимальна швидкість зниження 6 м/с
Максимальна горизонтальна швидкість (на рівні моря, без вітру) 21 м/с
Максимальна висота зльоту 6000 м
Максимальний час польоту 43 хвилини
Виміряно в контрольованому тестовому середовищі. Конкретні умови тестування: політ на постійній швидкості 32,4 км/год у безвітряну погоду на рівні моря, з вимкненими системами APAS, AirSense, параметрами камери 1080p/24fps, вимкненим відеорежимом та зі зміною рівня заряду акумулятора від 100% до 0%. Результати можуть відрізнятися залежно від умов, фактичного використання та версії прошивки.
Максимальний час зависання 37 хвилин
Виміряно в контрольованому тестовому середовищі. Конкретні умови тестування: зависання в безвітряному середовищі на рівні моря, з вимкненими APAS, AirSense, параметрами камери на 1080p/24fps, вимкненим режимом відео та зі зміною рівня заряду акумулятора від 100% до 0%. Результати можуть відрізнятися залежно від середовища, фактичного використання та версії прошивки.
Максимальна дальність польоту 28 км
Максимальний опір швидкості вітру 12 м/с
Максимальний кут нахилу 35°
Робоча температура від -10° до 40° C
Глобальна навігаційна супутникова система GPS + Galileo + BeiDou
Діапазон точності зависання По вертикалі:
±0,1 м (з позиціонуванням за допомогою зору)
±0,5 м (з позиціонуванням за допомогою GNSS)Горизонтальна:
±0,3 м (з візуальним позиціонуванням)
±0,5 м (з високоточною системою позиціонування)
Внутрішня пам'ять Mavic 3 Pro: 8 ГБ (доступно близько 7,9 ГБ вільного місця)
Mavic 3 Pro Cine: 1 ТБ (приблизно 934,8 ГБ вільного місця)
Камери
Об'єктиви Hasselblad Camera: 4/3 CMOS: 20 Мп
Medium Tele Camera: 1/1.3″ CMOS: 48 Мп
Tele Camera: 1/2″ CMOS: 12 Мп
Об'єктив Hasselblad Camera
Кут огляду (FOV): 84°
Еквівалент формату: 24 мм
Діафрагма: f/2.8-f/11
Фокусування: від 1 м до ∞Medium Tele Camera
Кут огляду (FOV): 35°
Еквівалент формату: 70 мм
Діафрагма: f/2.8
Фокусування: від 3 м до ∞Tele Camera
Кут огляду (FOV): 15°
Еквівалент формату: 166 мм
Діафрагма: f/3.4
Фокусування: від 3 м до ∞
Діапазон ISO Відео
Звичайна та уповільнена зйомка:
100-6400 (Нормально)
400-1600 (D-Log)
100-1600 (D-Log M)
100-1600 (HLG)Ніч:
800-12800 (Normal)Фото
100-6400
Витримка Hasselblad Camera: 8-1/8000 с
Medium Tele Camera: 2-1/8000 с
Tele Camera: 2-1/8000 с
Максимальний розмір зображення Hasselblad Camera: 5280×3956
Medium Tele Camera: 8064×6048
Tele Camera: 4000×3000
Режими фотозйомки Камера Hasselblad
Одиночний знімок: 20 Мп
Серійна зйомка: 20 Мп, 3/5/7 кадрів
Автоматичний брекетинг експозиції (AEB): 20 Мп, 3/5 кадрів з кроком 0,7 EV
Таймінг: 20 Мп, 2/3/5/7/10/15/20/30/60 сMedium Tele Camera
Одиночний знімок: 12 Мп або 48 Мп
Серійна зйомка: 12 Мп або 48 Мп, 3/5/7 кадрів
Автоматичний брекетинг експозиції (AEB): 12 Мп або 48 Мп, 3/5 кадрів з кроком 0,7 EV
Зйомка за таймером:
12 МП: 2/3/5/7/10/15/20/30/60 с
48 МП: 7/10/15/20/30/60 сTele Camera
Одиночний знімок: 12 Мп
Серійна зйомка: 12 Мп, 3/5/7 кадрів
Автоматичний брекетинг експозиції (AEB): 12 Мп, 3/5 кадрів з кроком 0,7 EV
Таймінг: 12 Мп, 2/3/5/7/10/15/20/30/60 с
Формат фотографій JPEG/DNG (RAW)
Роздільна здатність відео Hasselblad Camera
Apple ProRes 422 HQ
Apple ProRes 422
Apple ProRes 422 LT
5.1K: 5120×2700@24/25/30/48/50fps
DCI 4K: 4096×2160@24/25/30/48/50/60/120*fps
4K: 3840×2160@24/25/30/48/50/60/120*fpsH.264/H.265
5.1K: 5120×2700@24/25/30/48/50fps
DCI 4K: 4096×2160@24/25/30/48/50/60/120*fps
4K: 3840×2160@24/25/30/48/50/60/120*fps
FHD: 1920×1080@24/25/30/48/50/60/120*/200*fps
* Recording frame rates. The corresponding video plays as slow-motion video.Medium Tele Camera
Apple ProRes 422 HQ
Apple ProRes 422
Apple ProRes 422 LT
4K: 3840×2160@24/25/30/48/50/60fpsH.264/H.265
4K: 3840×2160@24/25/30/48/50/60fps
FHD: 1920×1080@24/25/30/48/50/60fpsTele Camera
Apple ProRes 422 HQ
Apple ProRes 422
Apple ProRes 422 LT
4K: 3840×2160@24/25/30/48/50/60fpsH.264/H.265
4K: 3840×2160@24/25/30/50/60fps
FHD: 1920×1080@24/25/30/50/60fps
Формат відео MP4/MOV (MPEG-4 AVC/H.264, HEVC/H.265)
MOV (Apple ProRes 422 HQ/422/422 LT)
Максимальний бітрейт відео H.264/H.265: 200 Мбіт/с
Apple ProRes 422 HQ: 3772 Мбіт/с
Apple ProRes 422: 2514 Мбіт/с
Apple ProRes 422 LT: 1750 Мбіт/с
Підтримувані файлові системи exFAT
Колірний режим і метод дискретизації Hasselblad Camera
Normal:
10-bit 4:2:2 (Apple ProRes 422 HQ/422/422 LT)
8-bit 4:2:0 (H.264/H.265)
D-Log:
10-bit 4:2:2 (Apple ProRes 422 HQ/422/422 LT)
10-bit 4:2:0 (H.264/H.265)
HLG/D-Log M:
10-bit 4:2:2 (Apple ProRes 422 HQ/422/422 LT)
10-bit 4:2:0 (H.265)Medium Tele Camera
Normal:
10-bit 4:2:2 (Apple ProRes 422 HQ/422/422 LT)
8-bit 4:2:0 (H.264/H.265)
HLG/D-Log M:
10-bit 4:2:2 (Apple ProRes 422 HQ/422/422 LT)
10-bit 4:2:0 (H.265)Tele Camera
Normal:
10-bit 4:2:2 (Apple ProRes 422 HQ/422/422 LT)
8-bit 4:2:0 (H.264/H.265)
Цифровий зум (тільки в режимі звичайного відео та режимі дослідження) Hasselblad Camera: 1-3x
Medium Tele Camera: 3-7x
Tele Camera: 7-28x
Підвіс
Стабілізація 3-осьовий механічний стабілізатор (нахил, поворот, панорамування)
Механічний діапазон Нахил: від -140° до 50°
Поворот: від -50° до 50°
Панорамування: від -23° до 23°
Контрольований діапазон Нахил: від -90° до 35°
Панорамування: від -5° до 5°
Максимальна швидкість керування (нахил) 100°/с
Діапазон кутових вібрацій Зависання без вітру: ±0.001°.
Нормальний режим: ±0.003°: ±0.003°.
Спортивний режим: ±0.005°.
Сенсорна система
Тип сенсора Всеспрямована система бінокулярного зору, доповнена інфрачервоним датчиком в нижній частині коптера
Передній Діапазон вимірювання:
0.5-20 м
Дальність виявлення:
0.5-200 м
Ефективна швидкість зондування:
Швидкість польоту ≤ 15 м/с
FOV:
горизонтальний 90°, вертикальний 103°
Задній Діапазон вимірювання:
0.5-16 м
Ефективна швидкість зондування:
Швидкість польоту ≤ 12 м/с
FOV:
горизонтальний 90°, вертикальний 103°
Бічний Діапазон вимірювання:
0.5-25 м
Ефективна швидкість зондування:
Швидкість польоту ≤ 15 м/с
FOV:
горизонтальний 90°, вертикальний 85°
Верхній Діапазон вимірювання:
0.2-10 м
Ефективна швидкість зондування:
Швидкість польоту ≤ 6 м/с
FOV:
Спереду і ззаду 100°, зліва і справа 90°
Нижній Діапазон вимірювання:
0.3-18 м
Ефективна швидкість зондування:
Швидкість польоту ≤ 6 м/с
FOV:
Спереду і ззаду 130°, зліва і справа 160°
Робоче середовище Вперед, назад, вліво, вправо та вгору:
поверхні з помітними візерунками та достатнім освітленням (люкс > 15)
Вниз:
поверхні з помітними візерунками, дифузним відбиттям > 20% (наприклад, стіни, дерева, люди) та достатнім освітленням (люкс > 15)
Передача відеосигналу
Система передачі відеосигналу O3+
Якість перегляду в реальному часі Пульт дистанційного керування:
1080p/30fps, 1080p/60fps
Робоча частота 2.400-2.4835 ГГц
5.725-5.850 ГГц
Потужність передавача (EIRP) 2,4 ГГц:
< 33 дБм (FCC)
< 20 дБм (CE/SRRC/MIC)5,8 ГГц:
< 33 дБм (FCC)
< 30 дБм (SRRC)
< 14 дБм (CE)
Максимальна відстань передачі (без перешкод, без завад) FCC: 15 км
CE: 8 км
SRRC: 8 км
MIC: 8 км
Вимірювання проводились у відкритому зовнішньому середовищі без перешкод. Наведені вище дані показують найбільшу дальність зв'язку для польотів в один бік і без зворотного зв'язку за кожним стандартом. Під час польоту, будь ласка, звертайте увагу на нагадування RTH в застосунку DJI Fly.
Максимальна відстань передачі (без перешкод, з перешкодами) Сильні перешкоди: міський ландшафт, приблизно 1,5-3 км
Середні перешкоди: заміський ландшафт, приблизно 3-9 км
Низький рівень перешкод: передмістя/морське узбережжя, приблизно 9-15 км
Дані протестовані відповідно до стандарту FCC у безперешкодному середовищі з типовими перепонами. Використовуються лише для довідкових цілей і не дають гарантії щодо фактичної відстані передачі.
Максимальна відстань передачі (з перешкодами, з перешкодами) Слабкі перешкоди та перешкоди від будівель: приблизно 0-0,5 км
Низький рівень перешкод і наявність дерев: приблизно 0,5-3 км
Дані протестовані відповідно до стандарту FCC в умовах типового низького рівня перешкод. Використовуються лише для довідкових цілей і не гарантують фактичну відстань передачі.
Максимальна швидкість завантаження O3+:
5,5 МБ/с (з пультом дистанційного керування DJI RC-N1)
15 МБ/с (з DJI RC Pro)
5,5 МБ/с (з DJI RC)Wi-Fi 6: 80 МБ/с*.
* Виміряно в лабораторних умовах з низьким рівнем перешкод у країнах/регіонах, які підтримують частоти 2,4 ГГц і 5,8 ГГц, із збереженням відзнятого матеріалу на внутрішню пам'ять. Швидкість завантаження може відрізнятися залежно від реальних умов.
Найменша затримка 130 мс (з пультом дистанційного керування DJI RC-N1)
120 мс (з DJI RC Pro)
130 мс (з DJI RC)
Залежно від конкретного середовища та мобільного пристрою.
Антена 4 антени, 2T4R
Акумулятор
Ємність 5000 мАг
Вага 335.5 г
Номінальна напруга 15.4 В
Максимальна напруга заряду 17.6 В
Тип Li-ion 4S
Енергія 77 Втгод
Температура зарядки 5° до 40° C
Час заряджання Приблизно 96 хвилин
Використовувався кабель передачі даних до портативного зарядного пристрою DJI 65 Вт, що входить до комплекту.Приблизно 70 хвилин
Використовувався адаптер живлення DJI 100 Вт USB-C та зарядний пристрій DJI Mavic 3 Series 100 Вт.
Зарядний пристрій
Вхід Портативний зарядний пристрій DJI 65 Вт:
100-240 В (AC), 50-60 Гц, 2 ААдаптер живлення DJI 100 Вт USB-C:
100-240 В (AC), 50-60 Гц, 2.5 А
Вихід Портативний зарядний пристрій DJI 65W:
USB-C:
5 В, 5 А
9 В, 5 А
12 В, 5 А
15 В, 4.3 А
20 В, 3.25 А
5-20 В, 3.25 АUSB-A
5 В, 2 ААдаптер живлення DJI 100 Вт USB-C:
Максимум 100 Вт (сумарно)
Коли використовуються обидва порти, максимальна вихідна потужність одного порту становить 82 Вт, а зарядний пристрій динамічно розподіляє вихідну потужність двох портів відповідно до навантаження.
Номінальна потужність DJI 65W Portable Charger: 65 W
DJI 100W USB-C Power Adapter: 100 W
Зарядний концентратор
Вхід USB-C: 5-20 В, макс. 5 А
Вихід Порт акумулятора: 12-17,6 В, макс. 5 А
Номінальна потужність Battery Charging Hub: 65 Вт
Battery Charging Hub (100W): 100 Вт
Тип заряджання Три батареї заряджаються послідовно.
Сумісність DJI Mavic 3 Intelligent Flight Battery
Автомобільний зарядний пристрій
Вхід Вхід живлення автомобіля:
12,7-16 В, 6,5 А, номінальна напруга 14 В (DC)
Вихід USB-C:
5 В, 5 А
9 В, 5 А
12 В, 5 А
15 В, 4.3 А
20 В, 3.25 А
5-20 В, 3.25 АUSB-A
5 В, 2 А
Номінальна потужність 65 Вт
Температура зарядки 5° до 40° C
Зберігання данних
Рекомендовані карти пам'яті microSD Lexar 1066x 64GB V30 A2 microSDXC
Lexar 1066x 128GB V30 A2 microSDXC
Lexar 1066x 256GB V30 A2 microSDXC
Lexar 1066x 512GB V30 A2 microSDXC
SanDisk High Endurance 64GB V30 microSDXC
SanDisk High Endurance 128GB V30 microSDXC
SanDisk High Endurance 256GB V30 microSDXC
Kingston Canvas Go! Plus 64GB V30 A2 microSDXC
Kingston Canvas Go! Plus 128GB V30 A2 microSDXC
Kingston Canvas Go! Plus 256GB V30 A2 microSDXC
Kingston Canvas Go! Plus 512GB V30 A2 microSDXC
Samsung EVO Plus 512GB V30 A2 microSDXC
Samsung PRO Plus 256GB V30 A2 microSDXC
Samsung PRO Plus 512GB V30 A2 microSDXC

Оплата

У нашому магазині ви можете сплатити замовлення такими способами:

 • Готівкою: в офісі при самовивезенні, при отриманні товару кур'єром, при отриманні на Новій Пошті (накладений платіж)*
  *Післяплатою надсилаються замовлення понад 250 грн. Замовлення до 250 грн надсилаємо по передоплаті на картку Приват або Моно банку.
 • Оплата на карту Приват або Моно банку через мобільні додатки вище зазначених банків. На разі терміналу в магазині немає
 • Оплата за безготівковим розрахунком сзгідно з рахунком фактури(можливість оплати за цією формою оплати потрібно індивідуально дізнаватися у нашого менеджера)

Доставка

Умови та варіанти доставки у нашому магазині:

 • Безкоштовна доставка від 2000 грн по Києву та Україні.
 • Самовивіз з нашого офісу у Києві, на вул. Казимира Малевича, 86Б, оф.311. Як проїхати?
 • Кур'єром по Києву – 150 грн правий берег, 250 грн лівий берег
 • Новою Поштою до Вашого міста
 • *Безкоштовна доставка не поширюється на акційні та товари зі знижкою. Дізнатися про можливість безкоштовної доставки можна у менеджера нашого магазину.
0
  0
  Корзина
  Ваша корзина пустаВернуться к покупкам