Шановні клієнти, раді повідомити вам що не зважаючи на складну ситуацію в країні, наш магазин продовжує працювати. Поки що обмежена можливість самовивозу товарів з офісу нашого магазину (про таку можливість уточнюйте у наших менеджерів). На разі працює лише один номер телефону 0671003399, месенджер працює на номері 0671220550. Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності. Віримо в перемогу! Слава Україні! Бережіть себе!

Dismiss

Nove pokolinnya komertsiynykh droniv

СЕРІЯ КОМЕРЦІЙНИХ КВАДРОКОПТЕРІВ ПРОМИСЛОВОГО КЛАСУ

DJI Matrice 30T – мобільний безпілотний пристрій промислового класу, що поєднує потужність і портативність з високою продуктивністю і надійністю. Особливістю моделі 30T є можливість ведення одночасно візуальної та інфрачервоної зйомки, що забезпечує просте виявлення тепло-контрастних об’єктів у складних умовах: людей, працюючої техніки, вогнищ загорянь, прихованих локальних дефектів у конструкціях та спорудах, неправильно працюючих пристроїв та вузлів енергосистем тощо. Виріб позбавлений основних недоліків які були у апаратів, що раніше випускалися – проблем з доставкою до місця застосування, властивих важким мультикоптерам, та нездатності протистояти вітровим навантаженням як у легких дронів. Також DJI Matrice 30T є потужним безпілотним літальним апаратом (БПЛА), який може використовуватися у військових цілях для різних завдань. Може використовуватися для виконання місій розвідки та спостереження у режимі реального часу. Він оснащений камерами високої роздільної здатності, які можуть отримувати детальні зображення з великої висоти та дистанції. Це дозволяє військовим отримувати важливу інформацію про ландшафт, об’єкти, людей та транспорт, що знаходяться на території.

kvadrokopter dji matrice 30t cpen0000036801

НАДПОТУЖНІ ПОЛЬОТНІ МОЖЛИВОСТІ.

Серія квадрокоптерів DJI Matrice 30 має дальність польоту до 15 кілометрів (залежно від умов), що дозволяє йому здійснювати місії на великих відстанях без необхідності постійної підзарядки або заміни батарей. Він може літати до 41 хвилин, що робить його одним із найвитриваліших БПЛА на ринку. Це дає користувачам більше часу на виконання завдань та збирання потрібної інформації. Швидкість польоту може досягати швидкості до 72 кілометрів на годину. Має вдосконалену систему керування польотом для можливості літати за умов сильного вітру до 15 м/с. Це дозволяє йому швидко переміщатися між точками, швидко реагувати на зміни ситуації. Конструкція корпусу виконана таким чином, щоб забезпечити ефективну роботу дрону в будь-яких погодних умовах, у тому числі при рясній зливі, сильному вітрі або морозі. Діапазон робочих температур становить від -20 до +50 градусів за Цельсієм. Рівень захисту корпусу та найважливіших компонентів системи відповідає вимогам класу IP55. Майже такий самий рівень захисту і пульта дистанційного керування (IP54).

41 ХВ.

Максимальний час польоту

15 М/С.

Сила опору вітру

7000 М.

Апаратне обмеження висоти польоту

23 М/С.

main video

РОБОТА В ЕКСТРЕМАЛЬНИХ УМОВАХ.

Корпус DJI Matrice 30T має клас захисту IP55 та забезпечує захист від вологи та пилу, роботу навіть у несприятливих погодних умовах, це надійний та стійкий БПЛА, який здатний працювати у різних екстремальних умовах, забезпечуючи стабільний та безпечний політ у широкому діапазоні метеорологічних умов. Крім того, DJI Matrice 30T може працювати в широкому діапазоні температур від -20°C до 45°C. Дрон може використовуватися для моніторингу навколишнього середовища, включаючи атмосферу, воду та землю. Він може бути оснащений датчиками, які можуть вимірювати рівень забруднення повітря, води та ґрунту, а також збирати дані про кліматичні умови. Це може допомогти контролювати забруднення навколишнього середовища та вживати заходів для його захисту. Користь прикордонникам для контролю кордонів та виявлення несанкціонованого доступу. Він може бути оснащений системами, які можуть виявляти рух на землі та повітрі, а також визначати координати об’єктів. Це дозволяє військовим швидко реагувати на будь-які загрози та вживати заходів для забезпечення безпеки території. А завдяки тепловізору, який може виявляти та відстежувати цілі, навіть якщо вони знаходяться у темряві або у важкодоступних місцях. Це може бути корисним при пошуку та рятуванні, боротьбі з контрабандою та нелегальною міграцією, а також при операціях проти тероризму.

Ekolohichna adaptovanisty

БЕЗПЕКА ПОЛЬОТІВ.

Мультикоптер DJI Matrice 30 відрізняється величезною кількістю технологій, які забезпечують надійний захист від потенційних аварійних ситуацій під час польоту. Однією з головних технологій безпеки є система оптичних датчиків та камер, які забезпечують точну та надійну навігацію, а також допомагають уникнути зіткнення з перешкодами. Система оптичних датчиків розташована по всьому корпусу БПЛА і дозволяє автоматично уникати перешкод навколо себе. Дрон має вбудований приймач ADS-B для своєчасного попередження про всі повітряні судна поблизу. Також він оснащений системою розпізнавання перешкод у вигляді радара, що дозволяє йому уникати зіткнення навіть за поганої видимості та в умовах сильного вітру. Мультисистемне супутникове позиціонування за допомогою RTK забезпечує високу точність визначення розташування дрона на маршруті. Для попередження про перешкоди у будь-який час доби апарат має систему всеспрямованих оптичних і теплових датчиків, а приймач ADS-B сигналізує про наближення до інших літальних апаратів. Висока роздільна здатність та підтримка комбінованого зумування зі збільшенням до 200 крат дозволяє вести зйомку з великих відстаней, не наближаючись до небезпечних об’єктів і не наражаючи на ризик навколишніх людей.

ВИСОКА ОПЕРАТИВНІСТЬ

Компактні розміри у складеному вигляді дають можливість доставляти коптер у важкодоступні місця, у тому числі пішки у рюкзаку, а за рахунок короткого часу підготовки до польоту, роботу можна розпочинати негайно після прибуття на місце.

ВСЕПОГОДНІСТЬ

Завдяки досить великій злітній вазі, до 4 кг, і потужним двигунам квадрокоптер DJI успішно протистоїть вітровим навантаженням, а за рахунок високого класу пилу-вологозахисту йому не страшний дощ та сніг.

ПРОСТОТА КЕРУВАННЯ

З повною автоматизацією основних процесів, коптер дозволяє легко навчитися поводитися з апаратом будь-якому технічно грамотному користувачеві, що виключає необхідність витрачати кошти на задіювання високооплачуваного пілота при регулярному використанні дрону.

Bezpechnyy i nadiynyy

РЕЗЕРВНІ ТА ДУБЛЮЮЧІ СИСТЕМИ.

DJI Matrice 30T має кілька резервних систем, які забезпечують надійну та безпечну роботу в екстремальних умовах. Однією з головних систем резервування є подвійна система живлення, що складається з двох незалежних акумуляторів, це забезпечує тривалість польоту та захищає від вимкнення через розряд одного з акумуляторів. Крім того, DJI Matrice 30T має систему автоматичного повернення на базу, яка активується у разі втрати сигналу або інших аварійних ситуацій, це забезпечує повернення БПЛА на базу та запобігає його втраті. Нарешті, вбудований парашутний модуль також є системою резервування, який може бути активований у разі аварії, що зменшує ризик заподіяння шкоди оточуючим та обладнання.

Для забезпечення максимальної безпеки та надійності польоту, платформи серії Matrice 30 отримали широкий набір дублюючих систем та сенсорів, куди увійшли:

Резервні сенсори, системи керування польотом;
Резервні канали передачі сигналу керування;
Резервна система живлення;
Резервні канали передачі даних;
Резервну сенсорну систему візуалізації навколишнього середовища;
Дрони серії M30 адаптовані до аварійної посадки на трьох пропелерах/моторах.

Systemy rezervuvannya ta rezervnoho kopiyuvannya

ПОКРАЩЕНА ПЕРЕДАЧА ТА СТАБІЛЬНІСТЬ СИГНАЛУ.

Щоб значно покращити якість передачі відеопотоку, розробник оснастив серію M30 більш стійкою до перешкод системою відеопередачі OcuSync 3 Enterprise, яка працює в тандемі з чотирма високоефективними вбудованими антенами. Такий підхід навіть у складних умовах навколишнього середовища дозволив забезпечити не лише плавне перемикання між вхідними каналами, а й передачу відеопотоку у 3-канальному режимі у FHD якості. Для забезпечення більш надійного зв’язку та усунення перешкод впроваджено систему передачі сигналу OcuSync 3 Enterprise, яка працює на частоті 2.4 ГГц та 5.8 ГГц. Це забезпечує високу швидкість передачі даних та зменшує затримки при передачі відеопотоку. Крім того, OcuSync 3 Enterprise має вдосконалену антенну систему та алгоритми обробки сигналу, які забезпечують більш високу стійкість зв’язку та зменшують ризик втрати сигналу. Це особливо важливо у разі роботи в умовах сильних перешкод, наприклад, під час польотів над містом або поблизу високих будівель. В цілому, покращена система передачі сигналу та OcuSync 3 Enterprise забезпечують більш високу надійність та стійкість зв’язку між БПЛА та пультом управління, що підвищує ефективність та безпеку роботи в різних умовах.

Pokrashchena peredacha2

ЛЕГКИЙ ТА ПОРТАТИВНИЙ.

Серія M30 єдина у своєму роді комерційна платформа, що отримала ультракомпактну і складну конструкцію, що дозволило користувачам його легко упаковувати, переносити і розгортати дрон за максимально короткий час. Насправді час від початку розгортання до запуску займає менше однієї хвилини. Даний квадрокоптер буде корисний безлічі державних структур, він дозволяє швидко і ефективно отримати зображення території та оцінити ситуацію на місці події. Це особливо важливо у разі аварій, надзвичайних ситуацій чи масових заходів, де необхідно швидко отримати оглядову інформацію щодо ситуації на місцевості. Також його можна використовувати для пошуку злочинців, незаконних перетинів кордону, контролю над масовими заходами та багато інших завдань, які потребують огляду великої території. Квадрокоптери, такі як DJI Matrice 30T, пропонуюсь поліції ефективний інструмент для виконання широкого спектру завдань та оперативного реагування на різні ситуації, а простота використання забезпечує швидке та ефективне навчання та використання у практичній роботі.

DJI M30 packed for the next mission 1536x1024

РЕЖИМ SMART LOW-LIGHT PHOTO.

Smart Low-Light Photo (розумне нічне фото) – це технологія, яка використовується в камері DJI Matrice 30, що дозволяє отримувати якісні зображення в умовах низького освітлення. Ця технологія покращує якість зображень, що знімаються в темний час доби або всередині приміщень, де яскравість світла може бути недостатньою для отримання чітких фотографій. Технологія працює шляхом автоматичного налаштування експозиції камери, використовуючи алгоритми комп’ютерного зору. Ці алгоритми аналізують яскравість сцени та регулюють налаштування експозиції, щоб отримати оптимальну якість зображення. Також використовується технологія компенсації шуму, яка знижує рівень шумів на фотографії та покращує деталізацію зображення. Smart Low-Light Photo робить якісні фотографії доступними в умовах низького освітлення, що корисно для багатьох програм, включаючи військові операції, спостереження за транспортом та охорону кримінальної ситуації. Крім того, ця технологія полегшує процес отримання якісних фотографій, не вимагаючи від користувача додаткових зусиль, що робить використання камери DJI Matrice 30 зручнішим та ефективнішим.

Rozumne foto v umovakh slabkoho osvitlennya

200-Х ГІБРИДНИЙ ЗУМ.

Потенціал Zoom камери заслуговує на окрему увагу. У розпорядженні оператора доступний 16-кратний оптичний зум без втрат якості. Однак, якщо з якихось причин цього буде недостатньо, камерна система дозволяє скористатися 200-кратним цифровим зумом, що на виході істотно розширює можливості Matrice 30 (T). Оптичний зум використовує оптичні лінзи, щоб збільшувати зображення, зберігаючи при цьому високу якість та деталізацію. Він також дозволяє користувачеві фокусуватися на конкретних об’єктах, навіть на великій відстані. Цифровий зум, у свою чергу, використовує програмне забезпечення, щоб збільшити зображення шляхом збільшення числа пікселів на зображенні. Це дозволяє користувачеві отримувати ще більший масштаб, хоча якість зображення може трохи погіршитися. Разом ці два типи зуму забезпечують користувачам DJI Matrice 30T можливість отримувати якісні зображення на великих відстанях і фокусуватися на конкретних об’єктах. Це особливо корисно для спостереження та моніторингу під час заходів щодо забезпечення безпеки, пошуку та рятування, охорони лісів та рибальства, а також військових операцій.

RGB

ІНФРАЧЕРВОНИЙ РЕЖИМ.

Знаходьте гарячі точки та теплові сигнатури завдяки тепловим можливостям високої роздільної здатності. DJI Matrice 30T з тепловізійною камерою дозволяє працювати в інфрачервоному режимі. Інфрачервона камера працює в діапазоні хвиль, не видимих оком людини, і дозволяє отримувати зображення в умовах низького освітлення або повної темряви. Інфрачервоний режим може використовуватись у багатьох сферах, таких як пошук та рятування, моніторинг транспортних маршрутів, контроль пожеж тощо. Зокрема, при пошуку та рятуванні інфрачервоний режим дозволяє виявляти теплові сліди, які можуть вказувати на наявність людей чи тварин у пошуковій зоні. Також може бути корисним для контролю лісових пожеж. Він дозволяє детектувати зони підвищеної температури та запобігати розповсюдженню вогню, оскільки пожежі можуть бути виявлені на ранній стадії. Крім того, інфрачервоний режим може використовуватися в галузі безпеки, наприклад для контролю периметрів об’єктів, виявлення порушень і т.д. Він може допомогти забезпечити безпеку на об’єктах різної складності, включаючи аеропорти, стадіони, склади та інші.

Infrachervonyy

ЛАЗЕРНИЙ ДАЛЕКОМІР.

Замикає потенціал камерної системи — високоточний лазерний далекомір, який удосконаленими алгоритмами злиття датчиків дозволяє оператору оперативно отримувати координати обраного об’єкта з відстані до 1 200 метрів. Використання лазерного далекоміра дозволяє швидко і точно отримувати дані про відстані та висоті об’єктів, що полегшує процес планування та виконання багатьох завдань. Це також підвищує безпеку операцій, зменшує ризик помилок та дозволяє значно скоротити час, що витрачається на вимірювання відстаней вручну.

Lazernyy dalekomir

ПУЛЬТ ДИСТАНЦІЙНОГО КЕРУВАННЯ DJI RC PLUS.

У комплекті з новим дроном ви отримаєте і новий пульт дистанційного керування DJI RC Plus. Його конструкція продумана до дрібниць, рівень захищеності майже такий самий, як і у самого дрона, відповідаючи класу IP54. Таким чином, пульт можна сміливо брати разом з дроном для використання у поганих погодних умовах, включаючи сильний дощ, а також при температурах від -20 до +50 градусів за Цельсієм (як заявлено самим виробником).

ЗАХИСТ ВІД БУДЬ-ЯКИХ ПОГОДНИХ УМОВ.

DJI RC Plus – це бездротовий пульт управління, розроблений для використання з квадрокоптерами, гексакоптерами та іншими безпілотними літальними апаратами (БПЛА) від DJI. Цей пульт керування дозволяє оператору керувати БПЛА, використовуючи радіосигнали у частотному діапазоні 2,4 ГГц або 5,8 ГГц. DJI RC Plus має інтуїтивно зрозумілий дизайн і легко налаштовується для роботи з різними моделями квадрокоптерів та гексакоптерів. Пульт керування має безліч функцій, включаючи кнопки для включення та вимикання БПЛА, керування камерою, а також налаштування висоти та швидкості польоту.

Ekolohichna adaptovanisti pidpryyemstva
Chotyry anteny OcuSync 3 Enterprise

OCUSYNC 3 ENTERPRISE З ЧОТИРМА АНТЕНАМИ.

DJI RC Plus забезпечує стабільне з’єднання між БПЛА та пультом керування на відстані до 7 кілометрів, що робить його ідеальним вибором для професійних пілотів, які працюють з великими квадрокоптерами та гексакоптерами. Охоплення більшої площі завдяки стабільній передачі відео та знімним подвійним антенам.

ВЕЛИЧЕЗНА АВТОНОМНІСТЬ

Конфігурація з внутрішнім та зовнішнім акумулятором забезпечує до 6 годин автономної роботи та можливість гарячої заміни для плавного та безперебійного польоту. Як система передачі даних у М30 використовується OcuSync 3 Enterprise (далі OS3E). У порівнянні з попередницею другого покоління OS3E стала набагато надійнішою і потужнішою, забезпечуючи високу якість передачі відеоданих, кращу якість сигналу, меншу затримку сигналу та багато інших позитивних змін. Переваги нової системи передачі даних підкріплюються наявністю чотирьох антен для створення резервних каналів передачі даних, а також підтримка резервного копіювання за допомогою каналу LTE. Останнє буде далеко не зайвим там, де є непростий рельєф місцевості та складніші умови роботи.

Pokrashchena stabilynisty i termin sluzhby batareyi

Комплектація DJI Matrice 30T

0727136b0a53bab49721168c8169f921retina small

Дрон DJI Matrice 30T – x1

e0686a97c00b3e94cf5ee7020f67c158retina small

Пульт дистанційного керування DJI RC Plus – x1

918edafdfbef01f21c14e3d69c44581aretina small

Пропелери 1671 CW (пара) – x1

9135ea77c3f8af7a4944e55c700a28c1retina small

Пропелери 1671 CW (пара) – x1

34253252010abba34f470d83d4a68a68retina small

Кабель USB-C Cable – x1

89d9731e3fa1b6be9640113cb1583babretina small

Кабель USB-C – USB-C – x1

879f81ecbfa605e32eaf13eeef6582adretina small

Транспортувальний кейс – x1

4f064f7a03d2ceda30b462c7229752f1retina small

Гвинти та інструменти (комплект) – x1

841cb2c0a023d628fa7cdbae9acc109cretina small

Акумуляторна станція DJI BS30 – x1

Акумулятор в комполект поставки не входить!

Технічні характеристики DJI Matrice 30T
Дрон
Розміри (у розкладеному стані без пропелерів) 470 x 585 x 215 мм (Д x Ш x В)
Розміри (у складеному стані) 365 x 215 x 195 мм (Д x Ш x В)
Розмір по діагоналі 668 мм
Вага (включаючи 2 батареї) 3770 ± 10 грам
Макс. злітна маса 4000 грам
Робоча частота 2.4000-2.4835 ГГц
Потужність передавача (EIRP) 2.4 ГГц: <33 dBm (FCC); 7lt;20 dBm (CE/SRRC/MIC)
Точність ширяння (у безвітряну погоду або при слабкому вітрі) по вертикалі: ±0.1 м (з підключенням візуальної системи); ±0.5 м (в режимі N-mode із GPS); ±0.1 м (RTK) по горизонталі: ±0.3 м (з підключенням візуальної системи); ±1.5 м (в режимі N-mode із GPS); ±0.1 м (RTK)
Точність позиціонування RTK (з підключенням фіксованої RTK) 1 см+1 ppm (по горизонталі) 1.5 см+1 ppm (по вертикалі )
Макс. кутова швидкість Тангаж: 150 ° / сек. нишпорення: 100°/сек.
Макс. кут нахилу 35° (у режимі N-mode та підключеній фронтальній візуальній системі: 25°)
Макс. швидкість підйому/зниження 6 м/сек, 5 м/сек
Макс. швидкість зниження з нахилом 7 м/сек
Макс. швидкість по горизонталі 23 м/сек
Макс. стеля над рівнем моря (без іншого корисного навантаження) 5,000 м (з пропелерами 1671) 7,000 м (з пропелерами 1676)
Макс. допустима швидкість вітру 15 м/сек 12 м/сек під час зльоту та посадки
Макс. час ширяння 36 хв
Макс. політний час 41 хв
Модель двигуна 3511
Модель пропелерів 1671 висотні, 1676 (не входять до комплекту)
Клас захисту IP55
Системи навігації GPS+Galileo+BeiDou+GLONASS (підтримка GLONASS тільки при підключеному модулі RTK)
Діапазон робочих температур від -20°C до 50°C
Підвіска
Діапазон кутових вібрацій ±0.01°
Керований діапазон панорамування: ±90° нахил: від -120° до +45°
Механічний діапазон панорамування: ±105° нахил: Від -135° до +60° поворот: ±45°
Камера з зум-об'єктивом
Матриця 1/2" CMOS, ефективні пікселі: 48M
Об'єктив Фокусна відстань: 21-75 мм (ЕФР: 113-405 мм)
Діафрагма f/2.8-f/4.2
Фокус від 5 м до ∞
Тепловізійна камера
Тепловізор неохолоджуваний VOx-мікроболометр
Об'єктив DFOV: 64°
Фокусна відстань 9.1 мм (ЕФР: 40 мм)
Діафрагма f/1.0
Фокус від 5 м до ∞
Точність вимірювання температури в інфрачервоних променях ±2°C або ±2% (використовуючи більше значення)
Інтелектуальна політна батарея TB30
Ємність 5880 мАч
Напруга 26.1 У
Тип батареї Li-Pol 6S
Енергоспоживання 131.6 Втч
Нетто близько 685 грам
Діапазон робочих температур від -20° до 50°C
Температура зберігання від 20° до 30°C
Температура заряджання від -20° до 40°C (При температурі нижче 10°C, автоматично вмикається система самообігріву. Заряджання при низькій температурі може скоротити термін експлуатації батареї)
Хімічна система LiNiMnCoO2
Пульт дистанційного керування
Дисплей сенсорний РК-дисплей 7.02 дюйма роздільна здатність 1920×1200 пкс рівень яскравості 1200 кд/м2
Внутрішня батарея Li-ion (6500 мАч при 7.2 В)
Тип заряджання підтримується станція заряджання або зарядний USB-C пристрій макс. потужністю 65Вт (мак. напруга 20В)
Час зарядки 2 години
Хімічна система LiNiCoAIO2
Зовнішня батарея (інтелектуальна батарея WB37) ємність: 4920 мАч
Напруга 7.6 У
Тип батареї Li-ion
Енергоспоживання 37.39 Втч
Хімічна система LiCoO2
Час роботи внутрішня батарея: близько 3 годин 18 хв
Внутрішня батарея + зовнішня батарея близько 6 годин
Клас захисту IP54
Системи навігації GPS+Galileo+BeiDou
Діапазон робочих температур від -20° до 50°C

Оплата

У нашому магазині ви можете сплатити замовлення такими способами:

 • Готівкою: в офісі при самовивезенні, при отриманні товару кур'єром, при отриманні на Новій Пошті (накладений платіж)*
  *Післяплатою надсилаються замовлення понад 250 грн. Замовлення до 250 грн надсилаємо по передоплаті на картку Приват або Моно банку.
 • Оплата на карту Приват або Моно банку через мобільні додатки вище зазначених банків. На разі терміналу в магазині немає
 • Оплата за безготівковим розрахунком сзгідно з рахунком фактури(можливість оплати за цією формою оплати потрібно індивідуально дізнаватися у нашого менеджера)

Доставка

Умови та варіанти доставки у нашому магазині:

 • Безкоштовна доставка від 2000 грн по Києву та Україні.
 • Самовивіз з нашого офісу у Києві, на вул. Казимира Малевича, 86Б, оф.311. Як проїхати?
 • Кур'єром по Києву – 150 грн правий берег, 250 грн лівий берег
 • Новою Поштою до Вашого міста
 • *Безкоштовна доставка не поширюється на акційні та товари зі знижкою. Дізнатися про можливість безкоштовної доставки можна у менеджера нашого магазину.
0
  0
  Корзина
  Ваша корзина пустаВернуться к покупкам