Шановні клієнти, раді повідомити вам що не зважаючи на складну ситуацію в країні, наш магазин продовжує працювати. Поки що обмежена можливість самовивозу товарів з офісу нашого магазину (про таку можливість уточнюйте у наших менеджерів). На разі працює лише один номер телефону 0671003399, месенджер працює на номері 0671220550. Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності. Віримо в перемогу! Слава Україні! Бережіть себе!

Dismiss

2314
kvadrokopter dji air 3 mavic air 3 dji air 3 kamera

DJI Air 3 Drone Fly More Combo with RC-N2
Ширококутна та середньо фокусна камера з 3х кратний зумом

kvadrokopter dji air 3 mavic air 3 46 xvilin polotu

Збільшений максимальний час польоту до 46 хвилин

kvadrokopter dji air 3 mavic air 3 vsesprjamovane uniknennja pereshkod

Всенаправлене виявлення перешкод, всебічний захист

30c9a826c37b8917c5ee528a094423f8

Новий протокол передачі відео O4 HD, більший діапазон з більшою стабільністю

8604ff495c6bd6752bb0153f7edeea72

Подвійна камера 48MP фото, вища деталізація

kvadrokopter dji air 3 mavic air 3 podvyna kamera er 3 dlja vdeo

Відео HDR із подвійною камерою 4K/60 кадрів/с, епічне зображення без зусиль

Система подвійної основної камери

DJI Air 3 Drone Fly More Combo with RC-N2 може похвалитися першою системою подвійної основної камери серії Air, що включає ширококутну камеру 1/1,3 дюйма CMOS і телекамеру 1/1,3 дюйма CMOS 3x у витонченому та компактному корпусі. Дві камери мають однаковий розмір датчика, але різну фокусну відстань, що забезпечує незмінну якість зображення та більш динамічні можливості зображення.

Ширококутна камера

Розмір пікселя 2,4 мкм
Формат 24 мм Еквівалент
діафрагми f/1,7

Телекамера середнього розміру з 3х кратним зумом

2,4 мкм, розмір пікселя,
формат 70 мм, еквівалент
діафрагми f/2,8

kvadrokopter dji air 3 mavic air 3 sistema podvynix kamer dji air 3

Додаткова продуктивність камери

kvadrokopter dji air 3 mavic air 3 kamera 24 mm

За допомогою ширококутної камери можна більш детально зафіксувати карколомні пейзажі.

kvadrokopter dji air 3 mavic air 3 kamera 70 mm

А 3-кратна середня телекамера забезпечує 3-кратне оптичне збільшення без втрат для просторового стиснення, що забезпечує унікальну перспективу будь-якого об’єкта.

Фотографії з подвійною камерою 48 Мп

Обидві камери здатні створювати 48-мегапіксельні фотографії, наповнені реалістичними деталями, які виглядають чудово та дозволяють безперебійне обрізання в публікації для тих, хто цього потребує.

kvadrokopter dji air 3 mavic air 3 fotokamera 24 mm
kvadrokopter dji air 3 mavic air 3 fotokamera telekamera 70 mm

Подвійна камера 4K/60fps HDR відео

Два 1/1,3-дюймові CMOS-сенсори Air 3 підтримують подвійний власний ISO для прямого виведення HDR-відео 4K/60 кадрів/с без кадрування. Це означає, що кадри з будь-якої камери можуть бути наповнені насиченими кольорами та природними переходами освітлення для отримання вражаючих і високоточних результатів.

Максимальна специфікація відео

4K/100 кадрів/с

Відео HDR

До 4K/60 кадрів/с

Кольорові режими

10-бітний D-Log M
10-бітний HLG

dswad

Обидві камери також підтримують 10-бітний колірний режим D-Log M і 10-бітний HLG. 10-бітний режим D-Log M допомагає зберегти більше яскравих і затінених деталей для більшої гнучкості під час редагування. 10-бітний режим HLG може надати ширший динамічний діапазон, досягаючи чудових результатів зображення без градації кольорів.

Літайте впевнено, літайте безпечно

kvadrokopter dji air 3 mavic air 3 dzhi er 3 v polot

Продовжений польот, інноваційне заряджання

Air 3 пропонує до 46 хвилин часу польоту, на 48% більше порівняно з попереднім поколінням. Це забезпечує достатньо часу для досліджень, коригування композицій і отримання потрібних кадрів, все впродовж одного польоту.

Новий зарядний пристрій для батарей підтримує інноваційну функцію передачі енергії. Просто натисніть і утримуйте кнопку функції, щоб перенести залишок енергії з кількох батарей на батарею з найбільшим залишком енергії, забезпечуючи вам більш повністю заряджену батарею в ситуаціях, де можливості заряджання обмежені.

48%

Покращення по відношенню до попереднього покоління

46 хвилин

Максимальний час польоту

videoframe 4324
kvadrokopter dji air 3 mavic air 3 vsesprjamovane uniknennja pereshkod dji air 3

Всеспрямоване виявлення перешкод

Система всеспрямоване виявлення дозволяє повністю відчувати навколишнє середовище, дозволяючи Air 3 виявляти перешкоди в усіх напрямках. Коли перешкоди виявляються, Air 3 може використовувати APAS 5.0 для виконання більш плавних рухів уникаючи перешкоди для безпечнішого польоту в цілому. Навіть повні новачки тепер можуть літати впевнено і реалізовувати творчі ідеї з покращеною безпекою.

kvadrokopter dji air 3 mavic air 3 sistema peredach danix o4 hd

Передача відео O4 HD

Система передачі відео наступного покоління O4 HD надає Air 3 значно покращену продуктивність передачі. Вона забезпечує максимальний діапазон 20 км з покращеною стабільністю, а також 1080p/60fps максимальне якісне живе зображення для забезпечення надзвичайно плавного перегляду та управління.

kvadrokopter dji air 3 mavic air 3 rozumne povernennja dodomu

Розширений RTH

Під час Smart RTH Air 3 автоматично планує оптимізований маршрут польоту для Advanced RTH, зберігаючи при цьому всенаправлене визначення перешкод, щоб швидко та безпечно повернутися до початкової точки.

Інтелектуальні функції для натхненного польоту

FocusTrack

FocusTrack тримає вас або ваш об’єкт легко в центрі кадру. Камера 3x середньофокусна розкриває унікальне відчуття просторового стиснення при виділенні об’єктів. Це оновлення трекінгу, поєднане з всеспрямованим виявленням перешкод, дозволяє отримати інтелектуальні, добре сплановані знімки, коли і де вам це потрібно.

QuickShots

QuickShots надають Air 3 творчих варіантів руху камери, таких як Rocket, Dronie, Circle, Helix, Boomerang і Asteroid.

Вертикальна зйомка 2.7K

Air 3 підтримує вертикальну зйомку 2.7K обома камерами, надаючи вертикальному відео вражаюче динамічний вигляд при захопленні краєвидів або об’єктів. Два CMOS датчики з форматом 4:3 надають достатньо простору для вертикальних обрізок, які зберігають роздільну здатність 2.7K і оптимізовані для перегляду на смартфоні. Це означає, що зображення готові до публікації в соціальних мережах без необхідності обрізки в постобробці.

MasterShots

MasterShots дозволяє Air 3 автоматично виконувати різноманітні рухи камери, знімаючи кілька кліпів та редагуючи їх з музикою, різами та ефектами для швидкого і спрощеного кінематографічного відео.

Більше функцій, розширена творчість

Hyperlapse

Виберіть один із чотирьох варіантів, включаючи Free, Circle, Course Lock і Waypoint, щоб захопити відео зі зміною швидкості до 4K горизонтально або 2.7K вертикально.

Slow Motion

Виберіть 4K/100fps для прямого запису відео з повільним рухом в 4 рази.

Night Mode

Завдяки передовому алгоритму зменшення шуму, Air 3 може захоплювати відео без шуму до 4K/30fps в умовах низького освітлення або вночі.

SmartPhoto 3.0

В режимі одиночного знімка Air 3 за замовчуванням використовує SmartPhoto 3.0, який автоматично вибирає серед HDR, гіперсвітла та розпізнавання сцен відповідно до сценарію для кращих результатів зображення. У форматі HDR DNG камера може записувати більший динамічний діапазон з вбудованим покращенням контрасту.

QuickTransfer

Швидко завантажуйте фотографії та відео з літака на ваш смартфон через бездротове з’єднання, економлячи час і зусилля.

Додаток LightCut

Підключіться до Air 3 бездротово через додаток LightCut на вашому смартфоні для розширених творчих можливостей, таких як One-Tap Edit. Під час процесу не потрібно завантажувати весь відеоматеріал, що допомагає зберегти місце зберігання на вашому мобільному пристрої.

Польот за маршрутом Waypoint

Вперше серія Air отримує функцію польоту за маршрутом Waypoint. Заплануйте маршрути польоту та дії зйомки для Air 3 завчасно, щоб досягти складних рухів камери та захоплюючих зйомок за один дубль. Ви також можете зберегти маршрути польоту, щоб повторити той самий рух з точністю в пізніший час або дату, відкриваючи двері для тривалого зйомки зі зміною швидкості, що захоплює переходи, як з дня на ніч або з сезону на сезон.

DJI Air 3 Drone Fly More Combo with RC-N2 – купити в Києві та Україні

Купити квадрокоптер DJI Air 3 Drone Fly More Combo with RC-N2 в спеціалізованому магазині фото/відео гаджетів. Офіційна гарантія від виробника. Безкоштовна доставка по Києву та Україні. Переглянути всі фото / відео гаджети: Steady.com.ua

Квадрокоптер

Злітна вага 720 г
Розміри Розміри в складеному вигляді (без пропелерів): 207×100,5×91,1 мм (Д×Ш×В) Розкладений (без пропелерів): 258,8×326×105,8 мм (Д×Ш×В)
Максимальна швидкість підйому 10 м/с
Максимальна швидкість спуску 10 м/с
Максимальна горизонтальна швидкість (на рівні моря, без вітру) 21 м/с
Максимальна висота зльоту 6000 м
Максимальний час польоту 46 хвилин Виміряно за допомогою DJI Air 3 під час польоту з постійною швидкістю 28,8 км/год у безвітряному середовищі на рівні моря, з вимкненим APAS, вимкненим AirSense, параметрами камери встановлено на 1080p/24 кадр./с, вимкненим режимом відео та від 100% рівня заряду акумулятора до 0%. Дані лише для довідки. Завжди звертайте увагу на нагадування в додатку під час польоту.
Максимальний час зависання 42 хвилини Виміряно за допомогою DJI Air 3 у безвітряному середовищі на рівні моря, з вимкненим APAS, AirSense, параметрами камери встановлено 1080p/24fps, режимом відео вимкнено та від 100% рівня заряду акумулятора до 0%. Дані лише для довідки. Завжди звертайте увагу на нагадування в додатку під час польоту.
Максимальна дальність польоту 32 км
Максимальний опір швидкості вітру 12 м/с
Максимальний кут нахилу 35°
Робоча температура -10° до 40° C
Глобальна навігаційна супутникова система GPS + Galileo + BeiDou
Діапазон точності висіння Вертикальний: ±0,1 м (з візуальним позиціонуванням) ±0,5 м (з позиціонуванням GNSS) По горизонталі: ±0,3 м (з візуальним позиціонуванням) ±0,5 м (з високоточною системою позиціонування)
Внутрішня пам'ять 8 ГБ

Камера

Датчик зображення Ширококутна камера: 1/1,3 дюйма CMOS, Ефективні пікселі: 48 МП Телекамера середнього розміру: 1/1,3 дюйма CMOS, Ефективні пікселі: 48 МП
Об'єктив Ширококутна камера Поле зору: 82° Еквівалент формату: 24 мм Діафрагма: f/1.7 Фокус: від 1 м до ∞Середня телекамера Поле зору: 35° Еквівалент формату: 70 мм Діафрагма: f/2.8 Фокус: від 3 м до ∞
Діапазон ISO відео Звичайний і сповільнений рух: 100-6400 (звичайний) 100-1600 (D-Log M) 100-1600 (HLG) ніч: 100-12800 (звичайний)Фото 100-6400 (12 Мп) 100-3200 (48 МП)
Швидкість затвора Ширококутна камера 12 МП фото: 1/16000-2 с (2,5-8 с для симуляції тривалої витримки) 48 МП Фото: 1/8000-2 сСередня телекамера 12 МП фото: 1/16000-2 с (2,5-8 с для симуляції тривалої витримки) 48 МП Фото: 1/8000-2 с
Максимальний розмір зображення Ширококутна камера: 8064×6048 Середня телекамера: 8064×6048
Режими фотозйомки Ширококутна камера Один кадр: 12 МП і 48 МП Серійна зйомка: 12 МП, 3/5/7 кадрів; 48 МП, 3 кадри Автоматичний брекетинг експозиції (AEB): 12 МП, 3/5 кадрів; 48 Мп, 3 кадри з кроком 0,7 EV Час: 12 МП, 2/3/5/7/10/15/20/30/60 с; 48 Мп, 5/7/10/15/20/30/60 сСередня телекамера Один кадр: 12 МП і 48 МП Серійна зйомка: 12 МП, 3/5/7 кадрів; 48 МП, 3 кадри Автоматичний брекетинг експозиції (AEB): 12 МП, 3/5 кадрів; 48 Мп, 3 кадри з кроком 0,7 EV Час: 12 МП, 2/3/5/7/10/15/20/30/60 с; 48 Мп, 5/7/10/15/20/30/60 с
Формат фото JPEG/DNG (RAW)
Роздільна здатність відео Ширококутна камера: H.264/H.265 4K: 3840×2160@24/25/30/48/50/60/100*кад./с FHD: 1920×1080@24/25/30/48/50/60/100*/200*кад./с Вертикальна зйомка 2,7K: 1512×2688@24/25/30/48/50/60 кадрів/с Вертикальна зйомка FHD: 1080×1920@24/25/30/48/50/60 кадрів/сСередня телекамера: H.264/H.265 4K: 3840×2160@24/25/30/48/50/60/100*кад./с FHD: 1920×1080@24/25/30/48/50/60/100*/200*кад./с Вертикальна зйомка 2,7K: 1512×2688@24/25/30/48/50/60 кадрів/с Вертикальна зйомка FHD: 1080×1920@24/25/30/48/50/60 кадрів/с* Частота кадрів запису. Відповідне відео відтворюється як уповільнене відео. 4K/100fps підтримує лише H.265.
Формат відео MP4 (MPEG-4 AVC/H.264, HEVC/H.265)
Максимальний бітрейт відео H.264/H.265: 150 Мбіт/с
Підтримувана файлова система exFAT
Кольоровий режим і метод вибірки Ширококутна камера Звичайний: 8-біт 4:2:0 (H.264/H.265) HLG/D-Log M: 10-біт 4:2:0 (H.265)Середня телекамера Звичайний: 8-біт 4:2:0 (H.264/H.265) HLG/D-Log M: 10-біт 4:2:0 (H.265)
Цифрове збільшення Ширококутна камера: 1-3x Середня телекамера: 3-9x

Стабілізатор

Стабілізація 3-осьовий механічний підвіс (нахил, крен, панорамування)
Механічний діапазон Нахил: від -135° до 70° Крен: від -50° до 50° Панорамування: від -27° до 27°
Контрольований діапазон Нахил: від -90° до 60° Панорамування: від -5° до 5°
Максимальна швидкість керування (нахил) 100°/с
Діапазон кутових коливань ±0,0037°

Система уникнення перешкод

Тип датчика Всеспрямована система бінокулярного зору, доповнена інфрачервоним датчиком у нижній частині дрона
Передні Діапазон вимірювання: 0,5-18 м Дальність виявлення: 0,5-200 м Ефективна швидкість визначення: швидкість польоту ≤ 12 м/с Поле огляду: 90° по горизонталі, 72° по вертикалі
Задні Діапазон вимірювання: 0,5-18 м Ефективна швидкість визначення: швидкість польоту ≤ 12 м/с Поле огляду: 90° по горизонталі, 72° по вертикалі
Бічні Діапазон вимірювання: 0,5-30 м Ефективна швидкість визначення: швидкість польоту ≤ 12 м/с Поле огляду: 90° по горизонталі, 72° по вертикалі
Верхні Діапазон вимірювання: 0,5-18 м Ефективна швидкість вимірювання: швидкість польоту ≤ 6 м/с Поле огляду: спереду і ззаду 72°, зліва і справа 90°
Нижні Діапазон вимірювання: 0,3-14 м Ефективна швидкість вимірювання: швидкість польоту ≤ 6 м/с Поле огляду: спереду і ззаду 106°, зліва і справа 90°
Операційне середовище Вперед, назад, вліво, вправо та вгору: Поверхні з помітними візерунками та достатнім освітленням (люкс> 15) 15> >
3D інфрачервоний датчик Діапазон вимірювання: 0,1-8 м (коефіцієнт відбиття > 10%) Поле огляду: спереду і ззаду 60°, ліворуч і праворуч 60°

Передача відео

Система передачі відео O4
Якість Live View Пульт дистанційного керування: 1080p/30fps, 1080p/60fps
Робоча частота 2,4000-2,4835 ГГц 5,170-5,250 ГГц 5,725-5,850 ГГц 5,170–5,250 ГГц можна використовувати лише в країнах і регіонах, де це дозволено місцевими законами та правилами.
Потужність передавача (EIRP) 2,4 ГГц: < 33 дБм (FCC) < 20 дБм (CE/SRRC/MIC)5,1 ГГц: < 23 дБм (CE)5,8 ГГц: < 33 дБм (FCC) < 30 дБм (SRRC) < 14 дБм (CE)
Максимальна відстань передачі (без перешкод, без перешкод) FCC: 20 км CE: 10 км SRRC: 10 км ВПК: 10 км Виміряно в безперешкодному зовнішньому середовищі без перешкод. Наведені вище дані показують найдальшу дальність зв’язку для рейсів в один кінець без повернення за кожним стандартом. Завжди звертайте увагу на нагадування RTH у додатку під час польоту.
Максимальна відстань передачі (без перешкод, з перешкодами) Сильні перешкоди: міський ландшафт, прибл. 1,5-4 км Середнє втручання: приміський ландшафт, бл. 4-10 км Низький рівень перешкод: передмістя/морське узбережжя, прибл. 10-20 кмДані перевірені відповідно до стандарту FCC у безперешкодному середовищі з типовими перешкодами. Використовується лише для довідкових цілей і не дає гарантії щодо фактичної відстані передачі.
Максимальна відстань передачі (з перешкодами, з перешкодами) Низький рівень перешкод і перешкоди будівлями: прибл. 0-0,5 км Низький рівень перешкод і перешкоди деревами: прибл. 0,5-3 кмДані перевірені відповідно до стандарту FCC у закритому середовищі з типовим низьким рівнем перешкод. Використовується лише для довідкових цілей і не дає гарантії щодо фактичної відстані передачі.
Максимальна швидкість завантаження O4: 10 МБ/с (з пультом дистанційного керування DJI RC-N2) 10 МБ/с (з DJI RC 2) Wi-Fi 5: 30 МБ/с** Виміряно в лабораторних умовах із невеликими перешкодами в країнах/регіонах, які підтримують як 2,4 ГГц, так і 5,8 ГГц. Швидкість завантаження може відрізнятися залежно від фактичних умов.
Найнижча затримка Дрон + пульт дистанційного керування: прибл. 120 мс Залежно від реального середовища та мобільного пристрою.
Антена 6 антен, 2Т4Р

Wi-Fi

Протокол 802.11 a/b/g/n/ac
Робоча частота 2,400-2,4835 ГГц 5,725-5,850 ГГц
Потужність передавача (EIRP) 2,4 ГГц: < 20 дБм (FCC/CE/SRRC/MIC)5,8 ГГц: < 20 дБм (FCC/SRRC) < 14 дБм (CE)

Bluetooth

Протокол Bluetooth 5.2
Робоча частота 2,400-2,4835 ГГц
Потужність передавача (EIRP) < 10 дБм

Акумулятор

Ємність 4241 мАг
Вес прибл. 267 г
Номінальна напруга 14,76 В
Максимальна напруга зарядки 17 В
Тип Літій-іонний 4S
Енергія 62,6 Вт·год
Температура зарядки Від 5° до 40° C (41° до 104° F)
Час зарядки прибл. 80 хвилин (з портативним зарядним пристроєм DJI 65 Вт) прибл. 60 хвилин (з адаптером живлення DJI 100 Вт USB-C і концентратором для заряджання акумулятора)

Зарядний пристрій

Вхід Портативний зарядний пристрій DJI 65 Вт: 100-240 В (змінний струм), 50-60 Гц, 2 ААдаптер живлення DJI 100 Вт USB-C: 100-240 В (змінний струм), 50-60 Гц, 2,5 А
Вихід Портативний зарядний пристрій DJI 65 Вт: USB-C 5 В, 5 А 9 В, 5 А 12 В, 5 А 15 В, 4,3 А 20 В, 3,25 А 5-20 В, 3,25 АUSB-A 5 В, 2 А Адаптер живлення DJI 100 Вт USB-C: Макс. 100 Вт (загальна)Коли використовуються обидва порти, максимальна вихідна потужність одного порту становить 82 Вт, а зарядний пристрій динамічно розподілятиме вихідну потужність двох портів відповідно до навантаження.
Номінальна потужність Портативний зарядний пристрій DJI 65 Вт: 65 Вт Адаптер живлення DJI 100 Вт USB-C: 100 Вт

Концентратор зарядки акумулятора

Вхід USB-C: 5-20 В, макс. 5 А
Вихід (акумуляція потужності) Порт батареї: 12-17 В, 3,5 А
Вихід (зарядка) Порт батареї: 12-17 В, макс. 5 А
Вихід (USB) USB-C: 5 В, 3 А 9 В, 5 А 12 В, 5 А 15 В, 5 А 20 В, 4,1 А
Тип зарядки Три батареї заряджаються послідовно.
Сумісність DJI Air 3 Intelligent Flight Battery

Автомобільний зарядний пристрій

Вхід Потужність автомобіля: 12,7-16 В, 6,5 А, номінальна напруга 14 В (DC)
Вихід USB-C: 5 В, 5 А 9 В, 5 А 12 В, 5 А 15 В, 4,3 А 20 В, 3,25 А 5-20 В, 3,25 АUSB-A: 5 В, 2 А
Номінальна потужність 65 Вт
Температура зарядки Від 5° до 40° C

Зберігання

Рекомендовані карти microSD SanDisk Extreme PRO 32GB V30 U3 A1 microSDHC Lexar 1066x 64GB V30 U3 A2 microSDXC Lexar 1066x 128GB V30 U3 A2 microSDXC Lexar 1066x 256GB V30 U3 A2 microSDXC Lexar 1066x 512GB V30 U3 A2 microSDXC Kingston Canvas GO! Plus 64GB V30 U3 A2 microSDXC Kingston Canvas GO! Plus 128GB V30 U3 A2 microSDXC Kingston Canvas React Plus 64GB V90 U3 A1 microSDXC Kingston Canvas React Plus 128GB V90 U3 A1 microSDXC Kingston Canvas React Plus 256GB V90 U3 A1 microSDXC Samsung EVO Plus 512GB V30 U3 A2 microSDXC

Пульт дистанційного керування DJI RC-N2

Модель RC151
Максимальний час роботи Без зарядки будь-якого мобільного пристрою: 6 годин При зарядці мобільного пристрою: 3,5 години
Максимальний підтримуваний розмір мобільного пристрою 180×86×10 мм (Д×Ш×В)
Робоча температура -10° до 40° C
Температура зарядки Від 5° до 40° C
Час зарядки 2,5 години
Тип зарядки Рекомендовано використовувати зарядний пристрій 5 В/2 А.
Ємність акумулятора 18,72 Вт-год (3,6 В, 2600 мА-год × 2)
Тип 18650 Li-ion
Розміри 104,22×149,95×45,25 мм (Д×Ш×В)
вага 375 г
Підтримуваний тип порту мобільного пристрою Lightning, USB-C, Micro-USB Для використання мобільного пристрою з портом Micro-USB потрібен кабель DJI RC-N1 RC (стандартний роз’єм Micro USB), який продається окремо.
Робоча частота передачі відео 2,4000-2,4835 ГГц 5,170-5,250 ГГц 5,725-5,850 ГГц
Потужність передавача відеопередачі (EIRP) 2,4 ГГц: < 33 дБм (FCC) < 20 дБм (CE/SRRC/MIC)5,1 ГГц: < 23 дБм (CE)5,8 ГГц: < 33 дБм (FCC) < 14 дБм (CE) < 30 дБм (SRRC)

Оплата

У нашому магазині ви можете сплатити замовлення такими способами:

 • Готівкою: в офісі при самовивезенні, при отриманні товару кур'єром, при отриманні на Новій Пошті (накладений платіж)*
  *Післяплатою надсилаються замовлення понад 250 грн. Замовлення до 250 грн надсилаємо по передоплаті на картку Приват або Моно банку.
 • Оплата на карту Приват або Моно банку через мобільні додатки вище зазначених банків. На разі терміналу в магазині немає
 • Оплата за безготівковим розрахунком сзгідно з рахунком фактури(можливість оплати за цією формою оплати потрібно індивідуально дізнаватися у нашого менеджера)

Доставка

Умови та варіанти доставки у нашому магазині:

 • Безкоштовна доставка від 2000 грн по Києву та Україні.
 • Самовивіз з нашого офісу у Києві, на вул. Казимира Малевича, 86Б, оф.311. Як проїхати?
 • Кур'єром по Києву – 150 грн правий берег, 250 грн лівий берег
 • Новою Поштою до Вашого міста
 • *Безкоштовна доставка не поширюється на акційні та товари зі знижкою. Дізнатися про можливість безкоштовної доставки можна у менеджера нашого магазину.
0
  0
  Корзина
  Ваша корзина пустаВернуться к покупкам